Методологічні пояснення

Вартість реалізованої лісової продукції визначають за ціною продажу відвантаженої за межі підприємства готової продукції лісового господарства, що зазначена в оформлених як підстава для розрахунків з покупцями (замовниками) документах, (уключаючи продукцію за бартерним контрактом), без урахування податку на додану вартість.

Відтворення лісу – роботи щодо відновлення лісів на лісових ділянках, що були вкриті лісовою рослинністю (зруби, згарища тощо) та лісорозведення на землях , які раніше не були зайняті лісом.

Заготівля ділового круглого лісу – група лісових матеріалів, що виробляються з деревини для потреб виробництва і населення в круглому вигляді. Включає всі сортименти круглого лісу за винятком паливної деревини.

Заготівля круглого лісу – загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини, яка може бути використана з господарською метою

Кількість виробленої лісової продукції – загальний обсяг поваленої чи заготовленої іншим чином і вивезеної деревини, яка може бути використана з господарською метою

Лісовідновлення – вирощування штучно створених лісів на вирубках та згарищах.

Лісорозведення – безпосередній результат діяльності людини із перетворення ділянок, які не були зайняті лісом, у лісові.

Мисливські угіддя – ділянки суші і водного простору (ліси, поля, луки, болота, озера тощо), на яких водяться мисливські тварини і які можуть бути використані для мисливського господарства або добування (відлову, відстрілу) цих тварин.

Мисливські тварини – дикі звірі та птахи, що можуть бути об'єктами полювання. Інформація щодо обліку та добування мисливських тварин збирається (формується) за місцезнаходженням юридичних осіб, яким надано у користування мисливські угіддя.

Паливна деревина – круглий ліс, що використовується як паливо у процесі приготування їжі, опалення або виробництва енергії. Включає деревину, що використовується для виробництва деревного вугілля, деревних пелет та інших агломератів, деревну тріску, яка безпосередньо отримана у лісі з круглого лісу та підлягає використанню як паливо.